• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na całym świecie można zobaczyć niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w krótkim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I właśnie dlatego może skupmy się bardziej na zobaczeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza spodoba się ten egzotyczny kierunek? No cóż, pewnie internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć prosta destynacja.
Pewnie są łatwiejsze kraje, na przykład Włochy, ale jeśli w grę wchodzi III świat, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niedrogo, przyjemnie, a do tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Głównie dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, choć pewnie mężczyźni poszukujących seksu będą zadowoleni.
źródło: http://studyintheusa.pl, http://ld-projekt.pl, freedomtravel.pl, http://www.modnezwierzaki.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.