• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na świecie jest niesamowicie wiele fantastycznych miejsc. Trudno w takim razie w krótkim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I dlatego może skupmy się nieco bardziej na odkryciu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu w szczególności bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja podróżnicza.
Zapewne są prostsze państwa, przykładowo Grecja, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a na dodatek można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niesamowity jest Bangkok, czyli stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni poszukujących seksu będą zachwyceni.
źródło: http://usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, www.avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.